Domašov u Brna - grafické záznamy
Souřadnice umístění stanice:


 Zeměpisná  šířka:  N 49° 14' 38"   |   Zeměpisná  délka:  E 16° 20' 41"   |   Nadmořská  výška:  462 m Graf naměřených hodnot za posledních 24 hodin


Graf zobrazuje hlavní údaje naměřené touto meteorologickou stanicí za posledních 24 hodin. Data jsou aktualizována průběžně, pouze v případě výpadku přenosu dat graf zachycuje stav v okamžiku její poslední aktualizace. K doplnění chybějících dat dojde vždy po obnovení datového přenosu. Data grafu jsou vzorkována v intervalu 5 minut. Graf je vytvořen pomocí interaktivních Javascriptů Highcharts.

Graf naměřených hodnot za posledních 7 dní


Graf je generovaný HighCharts skriptem v okamžiku, kdy tato strana byla nahrána a zobrazuje teplotu, tlak, vlhkost a srážky za posledních 7 dní. Je založen na hodinovém vzorkování dat, proto některé krátkodobé změny nemusí být v daný okamžik zobrazeny. Aktualizace zobrazených hodnot na této webové stránce probíhá v intervalu 5 minut, pouze v případě výpadku přenosu dat stránka zachycuje stav v okamžiku její poslední aktualizace. K doplnění chybějících údajů dojde vždy po obnovení datového přenosu.

Grafický přehled Programu Cumulus za posledních 48 hodin


Grafy zobrazují teplotu, tlak, vlkost vzduchu, dešťové srážky, rychlost a směr větru za posledních 48 hodin a jsou generovány programem Cumulus. Data jsou aktualizována každých pět minut. Kliknutím na malý náhledový graf se zobrazí požadovaná veličina ve velkém náhledu v horní části stránky.

Weather GraphsKliknutím na malý nádhled docílíte zobrazení velkého grafu.


Wind Graph Thumbnail Wind Direction Thumbnail Temperature Graph Thumbnail Pressure Graph Thumbnail Humidity Graph Thumbnail
Temp Min/Max Graph Thumbnail Rain Graph Thumbnail Today's Rainfall Graph Thumbnail Daily Rain Graph Thumbnail


 

© Překlad stránky: Ing. Miloš Jiřík  © Grafická úprava stránky: Michal Hrbek